You need to upgrade your Flash Player
This is replaced by the Flash content.
 
 

1929 yılında Ecz. Münir Şahin tarafından İstanbul'da kurulan Münir Şahin İlaç Sanayi Türkiye'nin en eski ilaç firmalarından birisidir. İnsan sağlığına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı temel hedef olarak seçen Ecz. Münir Şahin'in 1957 yılında vefatından sonra, onun anlayışını sürdürmek ve daha da ileriye gitmek için yoğun çaba sarf edilmiştir.

Münir Şahin İlaç Sanayi 1979 yılında Anonim Şirket olmuş ve 1980'de Kartal'daki kendi binasına taşınmıştır. 1997 yılında ek tesis inşaatı ile faaliyet alanını ve kapasitesini artıran Münir Şahin İlaç Sanayi, günümüzde de gelişimini hızla sürdürmeye ve her zaman daha iyiyi yapmaya devam etmektedir.

Münir Şahin İlaç Sanayi 1995 yılından itibaren firmanın yönetimine katılmaya başlayan üçüncü kuşak aile üyeleri tarafından 2007 yılına kadar aynı anlayışla yönetilmiştir.

Münir Şahin İlaç Sanayi  2007 yılından bu yana profosyenel bir grup tarafından yönetilmekte ve de büyüme hedeflerini bir bir gerçekleştirmektedir.

2008 Aralık ayında Münir Şahin İlaç Sanayi  büyüyen kapasitesi ve değişen finansal durumu ile  Betasan Bant Sanayi A.Ş.'yi de kendi bünyesine katarak, ilaç sektörünün yanı sıra ıtriyat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.
Karekodsuz Ürünler Bildirim Formu
Karekod Hata Bildirim Formu
Yan etki / advers reaksiyon bildirimleriniz için formu doldurup farmakovijilans@biofarma.com.tr adresine gönderiniz
Betasan Bant Sanayi
 
Münir Şahin İlaç San. ve Tic. A.Ş. © 2007 Her Hakkı Saklıdır.
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçmez.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Tarihçe | Terapötik Alan | Ürünler | İletişim
Geniş Açı
Münir Şahin Ana SayfaHakkımızdaTarihçeTerapötik AlanÜrünlerİletişim